16.04.2015

Drewniane plastry.

Fruuuuuu... minął miesiąc - prawie nie zauważyłam. Owiały wiatry, omiotły śniegi, twarz ogrzało słońce, by potem deszcz mógł zmoczyć włosy. Takie to życiowo - pogodowe klimaty, nie wymagające dalszego rozwinięcia. Zaniedbane wirtualne "Kawałki" i tak nie pozwalają o sobie zapomnieć, głównie wtedy, kiedy czas się rozciąga, a pisanie nie jest możliwe i gdy widok zza szyby samochodu lub tramwaju intryguje, a brakuje trzeciej ręki lub po prostu jakiegokolwiek sprzętu mogącego tę chwilę zatrzymać... Tego jeszcze u mnie nie było - tworzenia w sobie iluzji blogowania, ...tak tylko w myśli... dla umilenia przydługiej trasy. :)
 

Przyczyną do  realnego działania stały się "pocieszajki".  Przybyły z małoposki.;)  Niespodzianka prawdziwa... taka, o której wiedziałam tylko tyle, że ma nadejść. Pojawiła się w postaci IDEALNEJ: naturalnej, surowej, pachnąca lasem i farbą - jak lubię. Kamila wyczuła bezbłędnie, co lubię. HappyAlimak - DZIĘKUJĘ!!!  Bardzo dziękuję. :) Będę dbała i eksponowała, a od czasu do czasu ta niebieska tablicowa warstwa przyjmie jakiś rysunek.:)
 
Tajemnica wnętrza drzewa nie tylko mnie pochłonęła. :)
 
 
 
Do Miłego Następnego.:)  
 
 

10 komentarzy:

 1. Super zdjęcia! Piękne w swej prostocie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogowaniem w myślach jest bardzo przyjemne, taki mały trening przed oficjalnym występem :) Tez to czasem robię :) Fajnie, że wróciłaś :)

   Usuń
 2. Cudne te plastry drewna :) Uwielbiam ten surowiec!
  Śliczne kadry zrobiłaś :)
  Pozdrawiam cieplutko!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że plasterki się spodobały:)
  ..a co do iluzji blogowania...to to jest całkiem całkiem naturalna sprawa:) ..ja nawet łapię się na tym, że post powstaje tylko w moich myślach, nie dochodzi do jego urzeczywistnienia;) to tak, jakbym go napisała i opublikowała, tylko z tą różnicą, że nie dzieje się to w tym wymiarze fizycznym;) ..i najczęściej mam tak podczas robienia zdjęć...że od razu przypinam im myslokształtną łatkę (o których to myślach m.in. powstał mój dzisiejszy wpis;)
  :)
  Pozdrawiam z uśmiechem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mam z postami zapisanymi tylko w myślach;) A potem chwila konsternacji: ...pisałam czy nie? :) :) Plastry świetne, jeszcze raz dziękuję.:)

   Usuń
 4. do blogowania w myślach może dołączysz jakiś notatnik? czasem warto zatrzymać niektóre ulotne refleksje... a plasterki cudowne! pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do notatników nie mam szczęścia- gubię.:) Gdyby tak przywiązać łańcuszkiem do torby? Jest to jakaś myśl.:) Dziękuję.:)

   Usuń