18.12.2015

Spóźniony kalendarz adwentowy.

Odpakowujemy / rozrywamy niecierpliwie małe zawiniątka i czekamy na Święta. Wiem, że późno - ale co tam. Tadaaaam - tegoroczny kalendarz adwentowy. Ściślej mówiąc - spóźnione zdjęcia. Kalendarz, naturalnie, jest już znacznie uszczuplony. Pomysł powielony z poprzedniego roku. Pół godziny pracy z materiałów będących pod ręką  : resztki brystolu, srebra nitka, zszywacz + tajemnicze wnętrze. Pół godziny zapomnienia o tym jak bardzo wkurza mnie brak czasu i chroniczne wrodzone roztrzepanie. Miłego weekendu. :)

11 komentarzy:

 1. :)))))))))mówisz ,że roztrzepanie wrodzone jest ? najfajniejsze w kalendarzu jest otwieranie go i to, że w ogóle jest :) pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stety, albo niestety. Moi bliscy łatwo nie mają;)

   Usuń
 2. Wygląda pięknie, świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super to wygląda :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nigdy nie starczyło mi cierpliwości żeby otwierać jedno dziennie, zawsze do 2tyg wszystko było zjedzone :P Może następnym razem... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szczerze... u nas też różnie z tym bywa;)

   Usuń
 5. Takie... pierożki :D Do świąt teraz jeszcze daleko, ale może też sobie w tym roku też takie zrobię, dzieciaki będą mieć radochę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dawno nie byłam u Ciebie, wpadłam zajrzeć co tam słychać ale widzę, że przerwa w blogowaniu nadal trwa... przesyłam pozdrowienia, mam nadzieję, że kiedyś wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę czerpać inspirację z Twojego wpisu!!! Twój blog jest wyjątkowo ciekawy, chciałabym, aby znalazł się na liście najlepszych blogów o wystroju wnętrz! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie można pobierać odznakę Blogu na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A co jest w środku? ;) I mi też nigdy nie udawało się dotrwać do końca. No, ale teraz się udaje - bo wiem, co jest w środku, haha :)

  OdpowiedzUsuń